Additional shelf for Truck Toolbox 1400mm OZY-TRS-1400-R RAW
Features:
- RAW Aluminium
- Reinforced shelf
- Sturdy
Dimensions:
- Width 1321mm
- Depth 480mm
- Height: 50mm
Compatible with:
| SKU | OZY-TRS-1400-R |
| Brand | OZYTOOLBOX |
| Shipping Weight | 15.0000kg |
| Shipping Width | 1.500m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.037500000m3 |
| Unit Of Measure | m |
Be The First To Review This Product!
Help other OZY TOOLBOX CENTRE users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.